Duben 2013

Velké Pozastávko na neurčito

22. dubna 2013 v 19:54 | Lucka |  Moje články
Ahoj moje milá Affska asi jste si všimli že nejsem na PC a hned vám reknu proč. Protože v ten den úterý mi prestal fungovat monitor u PC takže velké pozastávko na netrčito protože nevím kdy budu zpátky až budu nít nový monitor. Takže jsem u tety na PC takže kdybych jsem náhodou vlítla tak budu u tety jenom mrknout a tak takže já nevím kdy budu zpátky ale bude to asi trvat nevím jak dlouho takže počítejte s tím že jsem budu chodit tak občas ale bude to predstavený. Takže pozastávko na neurčito. Takže po tu dobu co nebudu na netu a na blogu tak mě omluvte ze všech kontrol Affs.

Camp Rock 3 fakt možná bude ale bez Demi a Jonas Brothers :-(

16. dubna 2013 v 19:14 | Lucka |  Disney Channel
Mrkejte co jsem na netu našla. Tak Camp Rock 3 asi fakt bude ale bez Demi a taky i bez Jonas Brothers. Místo nich tam chtějí nastrčit Britgit Mendler jako Mitchie a One Direction jako Connet 3. Jestli tohle jako fakt natočí tak to bude velká hrůza. A Camp Rock už nebude takový jako býval před chvíli jsem četla že Disney Channel nabídl Demi Lovato a Jonas Brothers aby natočily i Camp Rock 3 ale zřejmě to Demi odmítla a Joe řekl že bez ní tam hrát nechce a jeho bratři to asi řekli to samé že bez Joea tam hrát nebudou takže máme velkou smůlu místo nich tak tam budou One Direction a Bridgit Mendler. No to to zase dopadne. Co myslíte bude to fakt s tímhle spolkem anebo to je jenom další lež a Jonas Brothers tam hrát i s Demi budou. Kéžby to byla lež. No ale uvidíme necháme se překvapit a uvidíme ale Camp Rock 3 by měl fakt být a měli by ho natočit nebo jestli už je no nevím. No uvidíme. Jak říkám necháme se překvapit.

Dnes slaví své 44. narozeniny Greg Baker

16. dubna 2013 v 12:16 | Lucka |  Narozeniny Disney Hvězd
GREG BAKER
narozen v roce: 1968
jeho znamení: Beran
Greg Baker je známí díky Disney seriálu Hannah Montana kde si zahrál vedlejší roli Miley jejího učitele pana Coreliho a hrá ve 3 sériích. Nehrál ve všech epizodách ale jenom pár epizodách hrál jako vedlejší role. A později byl ještě známější než byl dřív. Protože Greg Baker si zahrál hlavní postavu v novém Disney seriálu který už u nás bohužel skončil a pro nás to byl ten nejúspěšnější Disney seriál jaký byl, mluvím tu o Disney seriálu Jsem v Kapele tam si zahrál baskytaristu Burgera Pitta. Takže v tomto seriálu měl hlavní roli hrál totiž v kapele Iron Weasel. A ten seriál byl něco supér seriál ale pořád ten seriál dávali ale teďka mají asi pauzu protože není ale zase ho začnou dávat. :-)
Takže všechno nejlepší Gregu.

Ten zápis o nových Affs si nechám!!! a malá prosbička!!!

15. dubna 2013 v 19:19 | Lucka |  Moje články
Tak koukám jak koukám tak mě pořád přibývaj nějaká ta nová Affska což je dobře a tak jsem se rozhodla že když to tak dobře funguje tak si ten zápis o nových Affs teda nechám ale potřebovala bych aby se taky někdo stal našim Affs i na naším blogu který mám s nejlepší kámoškou Flojou. Protože k nám vůbec nikdo nechodí a potřebovali by jsme nějaká ta Affs takže ten kdo má zájem tak ať se tam zapíše dneska jsem tam dala zápis Affs takže ten kdo má zájem tak ať se tam zapíše aby i tam komentoval no a prostě aby tam chodil takže ten kdo má zájem tak zde je náš společný blog s Flojou zde: floji-a-lucky.blog.cz tak se tam zapište i choďte tam rádi.


Včera začal nový seriál Pes a jeho Blog

14. dubna 2013 v 21:07 | Lucka |  Disney Channel
Tak včera se začal vysílat nový Disney seriál Pes a jeho Blog. No a můžu vám říct já se na to koukala a sradostí můžu přivítat další úspěšný seriál protože jsi myslím že tento seriál bude mít rozhodně velkou popularitu jako měli Kouzelníci anebo možná i Jsem v Kapele. Protože v Jsem v Kapele tak tam hrajou dva známý Beth Littleford dříve známá jako máma Trippa Campbella a teďka známá jako Allen. A Stephen Full to je Stan on ho vlastně dabuje takže pro mě to je další úspěšný seriál moc mě pobavil takže se už nemůžu dočkat na další nový díl. :-)Thole byl ale týden :-( ale už se to zlepšuje!!!

11. dubna 2013 v 17:14 | Lucka |  Moje články
Ahoj moje milá Affs jak říká nadpis už jse mi zlepšuje nemoc. Takže tu svámi můžu být. Od pondělí jsem se s vámi nemohla spojit proč? protože od pondělí jsem byla v horečkách v posteli takže jsem měla horečky a měli jste vidět. Mě bylo děsně špatně ale teďka ke konci týdne se to už zlepšuje ale příští týden budu ještě doma abych se z toho nějak dostala takže takhle nějak aby jste byli v obraze ale jak jsem měla ty horečky a jak mi bylo špatně tak jsem i zracela a potom zvracení se mi udělalo trochu líp takže v pohodě. Takže jsem 2x zvracela takže se mi potom druhém zvracním udělalo aspoň trošku líp takže se s vámi můžu spojit. :-) Malé info aby jste věděli jak natom jsem. :-)

Jsem zase nemocná :-(

7. dubna 2013 v 22:50 | Lucka |  Moje články
Ahoj moje milá Affska jak říká nadpis vypadá to že jsem zase opět nemocná protože včera mi bylo ještě dobře a dneska už mě začíná trošičku bolet v krku a teďka na večer do mě vlezla zima. Ale řeknu vám ale jaká zima mě je zima ještě teď takže jsem nemocná ach jo no ale zase můžu být jak dlouho chci a bejt na PC. :-D
Takže vás zdraví vaše nemocná Lucka. :-(
Můj design od Terky :-)

7. dubna 2013 v 18:20 | Lucka |  Mé dessy od Affs
Všimla jsem si že v rubrikách jsem měla dvě rubriky s názvem dessy tak jsem jednu rubriku z designama vymazala ta tenhle dess jsem dávám ještě jednou. :-)

Dárek pro mě od Floji :-)

7. dubna 2013 v 18:13 | Lucka |  Dárečky pro mě od Affs
Díky Floji moc se mi líbí moc ti děkuju za dáreček jsi fakt nej kámoška díky.Indická znělka Na Parket :-)

7. dubna 2013 v 0:08 | Lucka |  Moje Hudba
Indická znělka Na Parket je to další předělávka ale tahle znělka se jim dost povedla to musím uznat dost dobrá taneční hudba. Dalo by se i na ní dobře tancovat. Takže příjemný poslech. :-)

Na Parket! 3. série = Afterparty

6. dubna 2013 v 20:53 | Lucka |  Discokéta s Na Parket!
Písnička pro dnešek užíjte si ji fakt supér song. Mimochodem tuto píseň nazpívali:
Roshon Fegan (Ty Blue) a Caroline Sunshine (Tinka Hessenhefferová)

Dárek pro Hanku-Floru k narozeninám

6. dubna 2013 v 17:09 | Lucka |  Dárečky a Odměny pro mé Affs
Tak dneska má Hanka-Flora narozeniny a tak jí sem dávám malý dáreček k jejím 14. narozeninám. Takže ti přeju hodně štěstí zdraví a ať se ti moc dobře daří tady máš ode mě malý dáreček k narozeninám co jsem našla z netu tak snad se ti bude líbit vím že máš ráda Floru tak tu máš obrázek s Florou.
Takže ti přeju všechno nejlepší a tento dárek si můžeš dát na blog je to tvoje.
Ještě jednou všechno nejlepší k narozekám ti přeje tvé Best Affs Lucka.


Brzy bude nová přezdívka :-)

5. dubna 2013 v 18:59 | Lucka |  Moje články
Ahojky tak jsem se rozhodla že si brzy změním přezdívak to své jméno je fakt moje. Opravdu se jmenuju Lucka a své jméno používám i jako přezdívku. Ale už velmi brzy se dozvíte jakou přezdívku budu mít ae řeknu vám jedno bude ta přezdívak z Winx Clubu a to už asi víte jaký jméno jsem si vybrala. A ten kdo neví tak se to dozví až později ale už velmi brzy datum nové přezdívky se dozvíte tuto neděli a vten den bude má nová přezdívka. :-)

Změna u seriálu Královská Dvojčata 2. série

5. dubna 2013 v 17:53 | Lucka |  Disney Channel
Takže právě vyšel program na Květen a tam jsem zjistila že Královská Dvojčata 2. série se nezačnou vysílat od 6. Května 2013 ale začnou se vysílat až do 18. Května 2013. Takže taková malá změna Královských Dvojčat.


Žádání o hlas

4. dubna 2013 v 15:17 | Lucka |  Moje články
Tak jak už napovídá nadpis potřebuju od vás aby jste hlasovali do superstárs pro zpěvačku:
Kristínu Debnárovou. Poprosila mě o to Bloom kámoška která chtěla s blogem skončit ale díky mě tak je tu s námmi a dál a chtěla bych aby jste na její blog dále chodily i víc lidi a hlasovali by jste pro tu zpěvačku Kristínu Debnárovou je to Slovenka tady máte Tvar SMS: STAR 3 na číslo 906 06 13. jE TO KAŽDOU NEDĚLI a mrkněte se na její blog je tam toho víc je to rubrika PODPOŘ NÁS. To tam už snadno najdete. :-)Konec kontroly Affs

1. dubna 2013 v 21:22 | Lucka |  Kontroly Affs
Tak ukončuju kontrolu Affs jávím říkala jsem že jí ukončím v 20:00 hod. ale trochu jsem vám to prodloužila. Takže teďka už officionálně ukončuju kontrolu Affs. Ten kdo se nestihl do kontroly Affs zapsat tak může do nových Affs. A zdá se že se zapsali všichni. Takže konec Kontroly Affs.

Královská Dvojčata se vrací ve 2. sérii od 6. května 2013 na Disney Channel

1. dubna 2013 v 21:16 | Lucka |  Disney Channel
Ta další dobrá zpráva je že i Květnu bude další seriál ale známí. Jsou to Královská Dvojčata. Královská Dvojčata se vrací již už v květnu na Disney Channel. Královská Dvojčata odstartují tak už jsou 2. sérii ale POZOR seriál Královská Dvojčata ve 2. sérii mají mít jiný dabing ale některé postavy ho budou mít stejné ale to není ještě potvrzeno a Královská Dvojčata 2. série bude mít dvojdílnou premiéru od 6. května 2013. Tak co těšíte se na Královská Dvojčata 2. sérii? já teda ano.

Dlouho očekáváný Disney seriál přichází konečně do Česka od 11. Května 2013 v 10:30 na Disney Channel

1. dubna 2013 v 21:05 | Lucka |  Disney Channel
Milovníci Laury nebo Rose Lynce a seriálu Austina a Ally se už konečně dočkali tento báječný hudební Disney seriál přichází i na české obrazovky na Disney Channel. Premiéra dvojdílné epizody budou mít 10:30 a také v 11:00 hodin takže fanoušci Austina a Ally se už konečně dočkali tohoto Disney seriálu už i nás na českých obrazovkách Disney Channel. Austin a Ally odstartuje již svou 1. sérii a za chvíly bude další dobrá zpráva.
Pište do komentářů jak se na Austina a Ally těšíte já docela jo.

Tak konec Kontroly Affs bude v 20:00 hodin pak jí už ukončím

1. dubna 2013 v 18:52 | Lucka |  Kontroly Affs
Tak moje milá Affska máte ještě poslední možnost se zapsat do kontroly Affs a já jí pak ukončím už 20:00 hodin a ten kdo se nestihne zapsat do kontroly Affs tak se může opět zapsat do nových Affs.


Omlouvám se že jsem tu nebyla proč?

1. dubna 2013 v 16:30 | Lucka |  Moje články
Tak moje milá Affska dneska je prvního Dubna a to znamená že je Apríl a Pomlázka. A důvod proč jsem tu dneska celí den nebyla? no to je tak že jsme s mámou byly skoro celí den na pouti to vítě poslední den ale užila jsem si a co vy? už jste dostali vypráskáno? nebo jste na něco už naletěli? a taky dneska v Americe začne nebo už začala už 3. série Nakopni to! tak pište do komentáře jestli jste už naletěli nebo jestli jste už dostali já jo od táty. :-D A co vy?

Winx Club 1. série opět na Barrandově v 6:50 hodin ráno

1. dubna 2013 v 16:25 | Lucka |  Winx Club
Tak moje milá Affska dneska ráno jsem se koukala na Winx a dávají ho v 6:50 ráno na Barrandově jako druhou pohádku a vysílá se 1. série ale pozor v tomto v týdnu Winx budou jako první pohádka takže si je hlídejte.